Загальноосвітня школа №6 - UNREGISTERED VERSION

Перейти до змісту

Головне меню

День спорту

Новини

   Спорт стає невідємною частиною у житті кожного з нас. Щоб бути підтягнутим, доглянутим та відчувати себе на всі сто, потрібно рухатись і встигати за шаленим темпом буття.
  Понеділок 16 вересня 2019р. рівненська школа №6 присвятила Дню фізичної культури та спорту. Учнівський та педагогічний колектив розпочав його з ранкової зарядки. Також весело, з азартом і завзяттям учні школи взяли участь у різних змаганнях. 5-ті та 6-ті класи активно проявили себе у естафетах, 10-ті та 11-тікласи провели міні-турнір з футболу, а також всім сподобалися змагання з волейболу в якому учні грали проти з вчителів.
 Всім відомо що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й силу волі, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства та благородство.
   Колектив та учні загальноосвітньої школи №6 щиро вітають всіх спортсменів, тренерів, фахівців в галузі фізичної культури, а також прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту. 
 
Назад до змісту | Назад до головного меню