Зоагальноосвытня школа №6 - UNREGISTERED VERSION

Перейти до змісту

Головне меню

Школа молодого словесника

Новини

Педагогічний дизайн у Школі молодого словесника

   Василь Сухомлинський писав: «Усе з чогось починається: школа – з порога, урок – із дзвінка, знання -  з учителя». Від рівня його  підготовки залежить якість освіти, рівень духовної культури суспільства. А в школі XXІ ст. працювати йому – молодому вчителю. Молодий учитель – талановита, неординарна особистість, яка може повести за собою дітей... Молодий учитель... Мрії... Лише гарні задуми... А щоб молодий спеціаліст став хорошим педагогом, мрії та задуми втілив у життя, потрібно йому допомогти  -  створити атмосферу творчої праці та співпраці.
   Школа молодого вчителя української мови та літератури, яку організовує та проводить Коломис Г.Г., методист КУ «РММК», і є тією творчою педагогічною майстернею, де молоді педагоги можуть знайти відповіді на питання, ознайомитися із сучасними методиками, які є актуальними в Новій українській школі.
   24 квітня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 (директор Ковальчук П.П.) відбулося чергове заняття Школи молодого вчителя української мови та літератури з теми «Дизайн мислення як одна з ефективних сучасних методик». Робота була організована у формі тренінгу. Коломис Г.Г. звернула увагу на етапи реалізації методики, актуальність, дієвість, особливості використання в роботі з учнями. Молоді педагоги мали можливість не лише познайомитися з цікавою сучасною методикою, а й  долучилися до педагогічного дизайну.
   Упродовж заняття панувала командна робота, позитивна атмосфера, творчий процес пошуку рішень, які є запорукою професійного зростання молодого вчителя.
«Кожен з нас може змінити світ...» - сказав Вацлав Гавел. «Ці зміни ми почнемо з себе», - з упевненістю продовжили молоді педагоги.


Тетяна Володимирівна Івасюк, керівник методоб’єднання вчителів української мови та літератури Рівненської ЗОШ №6

 
Назад до змісту | Назад до головного меню