Зоагальноосвытня школа №6 - UNREGISTERED VERSION

Перейти до змісту

Головне меню

Історія закладу

Рівненська школа №6 заснована у 1910 році як чоловіча гімназія, перейменована у 1939 році в середню школу з польською мовою навчання. В 1945 році школа перейменована на 7-річну чоловічу школу з українською мовою навчання, у 1959 році - реорганізована у восьмирічну.
 У 1961 році заклад реорганізовано в середню загальноосвітню трудову політехнічну школу з виробничим навчанням в новому приміщенні по вул.Фадєєва, 9 на 520 учнів. В 1981 році завершена добудова школи на 350 учнівських місць.
На даний час школа має статус загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 6 по вул. Олени Пчілки, 9.  
Навчально-виховний процес забезпечують 33 педагоги, з них 21 педагогу присвоєно вищу кваліфікаційну категорію, 6 педагогам присвоєне педагогічне звання «учитель-методист», 7 – «старший вчитель», 2 педагоги мають І кваліфікаційну категорію, 6 педагогів – ІІ кваліфікаційну категорію і 4 педагоги – кваліфікаційну категорію «спеціаліст».
 Педагоги школи є постійними учасниками конкурсів педагогічної майстерності «Учитель року», «Ярмарка педагогічної творчості», «Методична скарбничка», презентуючи методичні напрацювання.
У 2011 році учитель Лакіза І.М. стала лауреатом конкурсу «Учитель року» в номінації «Початкові класи», учитель Денисюк Л.Р. – лауреатом конкурсу «Класний керівник», учитель Міськова С.В. – переможцем конкурсу «Учитель року» в номінації «Християнська етика».
У 2012 році учитель історії Галатюк В.М. та учитель англійської мови Косарєва Н.П. були лауреатами конкурсу «Учитель року» зі своїх предметів, а учитель трудового навчання Михайлова Т.В. – конкурсу «Класний керівник».
У 2015 році призером конкурсу "Класний керівник року" обласного етапу став Галатюк Т.Ю.


Назад до змісту | Назад до головного меню