Зоагальноосвытня школа №6 - UNREGISTERED VERSION

Перейти до змісту

Головне меню

ШМО

   З 12. 12 по 16. 12 в ЗОШ № 6 проходили заходи в рамках Всеукраїнського проекту « Тиждень англійської мови » , присвяченому офіційному  закриттю Року англійської мови та спрямованому на популяризацію вивчення англійської мови.
Зокрема, учні 10 класу провели інформаційні 5-хвилинки. Учні 6 класів працювали над проектом «The English Language».З захопленням учні початкових класів виготовляли новорічні вітальні листівки англійською мовою.14 грудня  в рамках Shakespeare Day у 8 класах були проведені відкриті уроки ( вчитель Бойко Н. Г. ), а також фрагмент уроку у 7 класі ( вчитель Сидорук Т. С. ). Школярі оформили стенд з висловами В. Шекспіра.
   16 грудня відбулося підведення підсумків тижня та Року англійської мови, де відзначили найактивніших учасників різноманітних міських та шкільних конкурсів.


Методичне об’єднання вчителів іноземної мови

Проблемна тема: « Розвиток життєвих компетентностей школярів шляхом реалізації особистісно-діяльнісного підходу до вивчення іноземної мови »


Голова ШМО – Сидорук Тетяна Степанівна
Дата народження: 14.06.1977
Освіта: РДГУ, 1999
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст I категорії
Проблемна тема: « Організація самостійної роботи як засіб формування самоосвітньої компетентності учнів »

Члени МО:
Бойко Наталія Григорівна
Дата народження: 02.01.1963
Освіта: КПІІМ, 1986
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Проблемна тема: « Лінгво-краєзнавчий матеріал як фактор забезпечення соціокультурної компетенції учнів »

Корнійчук Катерина Миколаївна
Дата народження: 12.09.1991
Освіта: РДГУ, 2013
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
Проблемна тема: « Використання інтерактивних методів навчання при вивченні іноземних мов »


Європейський день мов

  Щорічно 26 вересня в країнах Європейського Союзу відзначається Європейський день мов з метою надихнути жителів Європи на вивчення іноземних мов. До цього свята учні, бібліотекар  та вчителі англійської загальноосвітньої школи № 6 підготували презентації, виставки та вікторини з метою поширити ідею багатомовності серед  учнівського та вчительського колективу. Зокрема, учні 10 класу провели вікторину «Відгадай мову», 6-Б створювали та обговорювали плакат «Англійська мова у світі», учні 7 та початкових класів відвідали бібліотечну виставку, учні 5 класів переглядали презентацію  «Європейські мови».  Дуже цікавим та насиченим на нові враження та знання виявився тиждень присвячений Європейському дню мов у 6 школі.Назад до змісту | Назад до головного меню