Зоагальноосвытня школа №6 - UNREGISTERED VERSION

Перейти до змісту

Головне меню

Прийом, зарахування учнів

Інформаційна прозорість

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Рівненської міської ради


НАКАЗ
03.09.2018 р.          м. Рівне     № 145
Про зарахування учнів
до 1-их та  10 класу

У зв’язку з початком 2018-2019 навчального року

НАКАЗУЮ:
1. Зарахувати з 3 вересня 2018 року учнями 1 – А класу:
1. Беднарська Катерина Сергіївна
2. Богінський Кирил Артемович
3. Бровчук Даниїл Сергійович
4. Гнатюк Артем Миколайович
5. Гонтар Дарія Ігорівна
6. Деркач Арсеній Романович
7. Дука Данило Єгорович
8. Євтушенко Вікторія Миколаївна
9. Зелінський Дмитро Миколайович
10. Зелена Анастасія Вадимівна
11. Зінчук Матвій Андрійович
12. Козак Яна Андріївна
13. Марчук Яна Володимирівна
14. Овсієнко Іванна Валеріївна
15. Павлишин Віталій Миколайович
16. Пантовський Богдан Андрійович
17. Прозапас Ольга Володимирівна
18. Родич Микола Васильович
19. Турченко Діана Вікторівна
20. Федорчук Мілана Віталіївна
21. Чижевська Софія Сергіївна
2. Зарахувати з 3 вересня 2018 року учнями 1 – Б класу:
1. Болдишева Софія Григорівна
2. Болдишева Тереза Григорівна
3. Боришкевич Валерія Ігорівна
4. БондарецьДаниїл Станіславович
5. Борисюк Максим  Васильович
6. Вербіцький Назарій Васильович
7. Дворяков Владислав Ігорович
8. Забокрицька Каріна Олександрівна
9. Ільюк Марія Сергіївна
10. Ільюк Олександр Сергійович
11. Макар Вереніка Олегівна
12. Малета Любомир Юрійович
13. Мельничук Карина Олександрівна
14. Шанько Анна В’ячеславівна
15. Чеботкевич Павло Павлович
16. Ярошевич Олександра Олександрівна

3. Зарахувати з 3 вересня 2018 року учнями 10 класу:
1. Бакшина Олександра Дмитрівна
2. Василевська Іванна Русланівна
3. Вегера Назар Олександрович
4. Вербіцька Анастасія Василівна
5. Глущук Ілона Миколаївна
6. Гаврилюк Олександр Вікторович
7. Дмитрук Микола Васильович
8. Ільчук Володимир Володимирович
9. Кирилюк Максим Сергійович
10. Кирилюк Роман Валентинович
11. Кишман Ірина Олександрівна
12. Куришко Дмитро Миколайович
13. Кондратюк Алекс Олександрович
14. Круть Катерина Олександрівна
15. Мехтієва Діана Русланівна
16. Мирзикян Ігор Володимирович
17. Мошняга Владислав Олегович
18. Очкусь Анастасія Михайлівна
19. Приступа Денис Олександрович
20. Собко Вікторія Олександрівна
21. Феськова Марія Іванівна
22. Храмцова Маріанна Володимирівна
23. Шалуха Владислав Олексійович
24. Штефусь Діана Сергіївна
25. Яблонська Ірина Юріївна

   М.П.   Директор школи  _________ П.П.Ковальчук



 
Назад до змісту | Назад до головного меню